Zakres usług

Zapewniamy kompleksową obsługę reklamową
Produkcja reklam

Od projektu po druk i montaż - zadbamy o wszystko, aby nie obarczać Cię dodatkowymi zmartwieniami!

Kompleksowa produkcja reklam na różnego rodzaju nośnikach, projekty graficzne, wydruki reklamowe, gadżety z nadrukiem oraz elementy reklamy zewnętrznej. W przypadku montaży działamy w promieniu 100km od Elbląga.

Projekty graficzne

Zaprojektujemy Twoje nowe logo, identyfikację wizualną, ulotki czy katalogi. Banery adwords i grafiki pod social media również nie są nam obce. Potrzebujesz nowych banerów na stronę www? Żaden problem!

Druk

Współpracując z najlepszymi drukarniami w naszym kraju jesteśmy w stanie oferować konkurencyjne warunki – w krótkich terminach wydrukujemy dla Ciebie ulotki, wizytówki, broszury, plakaty, bilety, karty menu czy elementy reklamy zewnętrznej takie jak banery, folie okienne i samochodowe, potykacze, systemy rollup czy fototapety.

Oklejanie aut i witryn

Po przygotowaniu projektu i wydruku – zajmiemy się oklejeniem Twojej witryny w sklepie/biurze lub aplikacją reklamy na Twoim samochodzie! Szybko i na konkurencyjnych warunkach!

Tworzymy również strony www

Jaka będzie Twoja nowa strona?

W pełni responsywna ( dopasuje się do wielkości smartfona czy tabletu ), będzie posiadała galerię zdjęć, mapkę czy formularz kontaktowy. I najważniejsze – nie będziesz w stanie oderwać od niej oczu! 😉

Konfiguracja

Stworzoną stronę umieścimy na serwerze + skonfigurujemy pod kątem wyszukiwarek!

Opieka posprzedażowa

Przeprowadzimy Cię przez pierwsze samodzielne modyfikacje strony – wytłumaczymy co i jak – tak, abyś był w stanie w przyszłości samodzielnie zmienić treść lub grafikę na swojej stronie – np. gdy zmienisz godziny otwarcia swojej firmy.

3 miesiące

Tyle trwa nasz support, podczas którego nieodpłatnie nanosimy zmiany na stronie – chcesz coś zmienić – kontaktujesz się z nami i działamy 😉

Koniecznie sprawdź

Czego możesz się po nas spodziewać?

Kreatywność

100%

Czytanie w myślach

53%

Cierpliwość

96%

Szybkość reakcji

97%
Jesteś w dobrych rękach!

Niczym tony węgla dorzucane do pieca pędzącej lokomotywy!

No kto by pomyślał, że tak o nas mówią!

źródło - google

Agencja godna polecenia! Szybki termin realizacji, dobry kontakt, świetna współpraca i zmysł artystyczny.

Maksforest

źródło - google

Super, rewelacja … projekt lepszy niż oczekiwania.

Paweł Olejnik

źródło - google

Szybka realizacja zamówienia, kontakt super . Polecam! firma Bankieria

A. Hirsch

źródło - google

Obsługiwać program graficzny potrafi wielu, natomiast wygenerować emocje w przekazie, trzymając się zasad potrafi bardzo niewielu. W tej ścisłej czołówce jest miejsce dla GLAM. Wysoki standard usług, kreatywność, znajomość wzornictwa przemysłowego to cechy, które zdecydowanie wyróżniają GLAM na rynku.

Szymon Flaka